Dlaczego warto kupować biżuterię bezpośrednio u jubilera?

Skorzystaj z doradztwa złotnika Kraków.

Wraz z ewolucją internetu oraz rozkwitem rynku, zreformowaliśmy też nasze przyzwyczajenia odnośnie robienia zakupów. Teraz coraz częściej wykorzystujemy opcję zamawiania przez internet. I chociaż w sieci kupimy nieomalże wszystko, nadal wiele produktów powinno się nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z pomocy profesjonalisty

Zakup srebrnego pierścionka, łańcuszka lub broszki wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Zatem, by mieć pewność, iż biżuteria zaspokoi całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją osobiście u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które przemawiają za takim działaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy mamy zamiar kupić pierścionek zaręczynowy lub obrączki, mamy okazję przymierzyć biżuterię i przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeśli natomiast znajdziemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za luźny bądź zbyt ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do stosownego rozmiaru albo wykona nowy. Kolejnym atutem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania kompetentnej pomocy złotnika. Podpowieon, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, pomoże nam dobrać stosowny kruszec, zaprezentuje aktualne nurty we wzornictwie, a klientom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co teraz daje się z okazji imienin, ślubu czy chrztu.

Jakie usługi oferuje oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także świadczą dodatkowe usługi. Główną z nich jest reperacja zepsutej biżuterii. Jeśli zerwał się nam łańcuszek lub wypadł kryształek z kolczyka, złotnik ekspresowo i umiejętnie naprawi go w swoim zakładzie. Zmieni również obwód sygnetu, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto miał mniejszy obwód palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na wisiorku lub pierścionku gratulacje, podziękowania, datę czy też inną znaczącą dla nas treść. Z kolei jeśli chcemy sprezentować komuś niepowtarzalny podarunek, albo mamy swój pomysł na wisiorek bądź pierścionek, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w szkatułce posiadamy niepotrzebną lub uszkodzoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]