Kolczyki z perłami

Sprawdź, gdzie zamówić kolczyki z perłami.

Perły są jedną z klasycznych ozdób w jubilerstwie. Symbolizują subtelność oraz wytworność w czystej postaci. Każda dama powinna w swej biżuterii posiadać biżuterię z pereł – nie ważne, czy prawdziwe, czy sztuczne. Ciekawą propozycją są kolczyki z perłami. Kolczyki z perłą w niektórych rodzinach to nie tylko zwykła ozdoba – są przekazywane kolejnym pokoleniom i stanowią element rodzinnego dziedzictwa.

Kolczyki z perłami – czym się różnią?

Najczęściej wybieranym kształtem pereł w kolczykach jest oczywiście kulka, ale czasem można spotkać również formę spłaszczoną. Wybierając kolczyki z perłami dobrze jest zwrócić uwagę nie tylko na kształt, ale także barwę. Wielbicielki klasycznych rozwiązań wybiorą pewnie białe, ale panie, które lubią zaskakiwać mogą zdecydować się na coś bardziej rzucającego się w oczy: perły stalowe lub łososiowe.

Kolczyki z perłami – tylko na wielkie okazje?

Kolczyki z perłami dodadzą charakteru każdej kreacji i przyciągną uwagę innych osób. Perły pasują nie tylko do eleganckich kreacji. Równie efektownie będą wyglądać jako przełamanie codziennej stylizacji.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]