Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Dowiedz się więcej o srebrnych kolczykach.

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej wybieranych przez Polki akcesoriów. Sprawdzają się na każdą okazję – bardzo uroczystą i mniej oficjalną. Zobaczmy w czym leży tajemnica, że są tak rozchwytywane i gdzie możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych fasonach. Najbardziej „trendy” są subtelne sztyfty, które pasują od święta i na co dzień, są dyskretne, jak również szykowne. Równie popularne są wiszące dodatki, które wspaniale wysmuklają sylwetkę. Sprzedawane jako wysadzane drogocennymi kamieniami albo zupełnie proste. Elementy zrobione ze srebra nie powodują podrażnień uszu, co nierzadko występuje w przypadku błyskotek z plastiku. Dobierając kolczyki popatrzmy na numer próby oraz technikę ich wykonania – najbardziej oryginalne wykonano techniką przyciemniania.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki ciągle wyglądały doskonale, należy dobrze je czyścić i systematycznie eliminować śniedź. Powinno się przecierać je co jakiś czas miękką gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, używać profesjonalne preparaty czyszczące, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki trzymać w szczelnych woreczkach. Nie sprawdzajmy natomiast domowych metod czyszczenia, typu szczoteczka do zębów czy sól. Takie środki niezwykle naruszają miękką fakturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Największy wybór ozdób znajdziemy na pewno w sklepach internetowych, które gwarantują szybką dostawę i rozmaite wyprzedaże. Poza tym zakupy internetowe to niebywała wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.