Co znajduje się w ofercie polskiego producenta blachodachówek?

Wszystko o producencie blachodachówki odszukasz na regamet.pl.

Stosowane przez dziesiątki lat standardowe dachówki ceramiczne czy betonowe powoli ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym z blachy. Wiele plusów tych ostatnich przyczyniło się do tego, że są one świetnym rozwiązaniem nie tylko dla finalnego odbiorcy, ale także dla deweloperów.

Prosty montaż i opcja dopasowania do każdej struktury dachu – nowoczesne pokrycia dachowe z blachy

Blachodachówki zdobywają rynek pokryć dachowych z paru powodów. Po pierwsze są zauważalnie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża strukturę więźby dachowej, a przy tym też ułatwia przewóz i rozładunek tych elementów. Konstrukcja profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, iż ich montaż jest nie tylko nieskomplikowany, ale i szybszy w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich równe ułożenie zajmuje zwykle o wiele więcej czasu. Następną istotną zaletą pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do właściwie dowolnej, również niezwykle skomplikowanej, konstrukcji dachu, bowiem blachodachówkę można bez trudu wyciąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych znakomicie się prezentuje zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i doskonale pasuje do starszych budynków, głównie dlatego, iż mocno przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Blachodachówki wyróżnia także większa szczelność. Poza tym łatwo je doczyścić. Właściwie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i zmycie wodą, natomiast w przypadku silnych zabrudzeń jakiś środek do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent blachodachówki

By zamówić blachodachówki wysokiej jakości nie trzeba daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od 3 dekad działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się ogromny asortyment paneli dachowych, blachodachówek i blach trapezowych. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach firmy, rozsianych w obrębie czterech województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. Chlubą firmy REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się dużą odpornością na powstawanie rys, uszkodzenia mechaniczne, a także korozję. Firma Regamet troszczy się kompleksową obsługę klienta, z tej przyczyny prócz własnych produktów dostarcza dodatkowo akcesoria dachowe (np. systemy rynnowe czy włazy dachowe), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych renomowanych marek.

Siedziba:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08