MTS Dom – polski producent stolarki aluminiowej

Zobacz, gdzie zamówić okna aluminiowe z Niepołomic, wejdź na mtsdom.pl.

Aluminium to metal bardzo popularny w budownictwie, z którego często wytwarza się okna oraz drzwi, stanowiące alternatywę dla tradycyjnej stolarki z drewna bądź tej z PCV. Przedtem okna oraz drzwi z aluminium zazwyczaj montowane były w halach targowych, w biurowcach oraz w obiektach użyteczności publicznej, jednakże w ostatnich latach stosuje się je też w domkach jednorodzinnych.

Dlaczego warto wybrać okna i drzwi aluminiowe?

Drzwi i okna aluminiowe – stabilna i trwała stolarka

Stolarka aluminiowa jest niezastąpiona, jeśli idzie o wielkopowierzchniowe konstrukcje. Dlatego też jest tak często uwzględniana w projektach architektów drapaczy chmur – pozwala na wzniesienie obiektów, w których przeszklenia stanowią przeważającą część elewacji. Ten typ budownictwa przyjął się również w budownictwie indywidualnym – w ostatnich latach popularne są domy jednorodzinne, w których wykorzystuje się drzwi i okna aluminiowe do konstrukcji przeszklonych ścian. Tym sposobem wnętrza są lepiej oświetlone światłem słonecznym, a mieszkańcy mogą cieszyć się krajobrazem otaczającej ich przyrody.

Znaczącymi zaletami budulca jakim jest aluminium jest jego wysoka odporność na korozję oraz działanie promieniowania UV i wody, jak również jego lekkość i plastyczność. Umożliwia to budowę ogromnych, stabilnych ram dla powierzchni szklanych, często o dość nieszablonowych kształtach. Warto zaznaczyć, iż dzisiejsze wyroby stolarki aluminiowej wyróżniają się bardzo dobrym współczynnikiem przenikania ciepła.

MTS Dom – nie tylko systemy okienno-drzwiowe i przesuwane

Rodzimy producent okien oraz drzwi aluminiowych, spółka MTS Dom z Niepołomic, działa na rynku od ponad 20 lat. Oferta spółki jest bardzo szeroka. To głównie systemy okienno-drzwiowe, fasadowe i przesuwane. W asortymencie spółki MTS Dom znajdują się również systemy dodatkowe, jak balustrady aluminiowe albo ramy wypełnione siatką, zakładane na oknach, witrynach i drzwiach, które stanowią barierę chroniącą wnętrza przed owadami. Artykuły MTS Dom dostępne są w rozległej gamie barw, m.in. w palecie RAL i w kolorach drewnopodobnych oraz strukturalnych, w związku z tym bez przeszkód można dopasować odpowiedni kolor produktu do dowolnego projektu.

Siedziba:
MTS DOM Sp. z o.o.
ul. Na Grobli 2F
32-005 Niepołomice

Tel.: +48 12 281 33 91
E-mail: [email protected]