silniki elektryczne producent, ultra robotics

Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz powszechniejsze wykorzystanie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po efektywne rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. dokładne sterowniki serwo i układy napędowe od uznanych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, silników DC oraz motoreduktorów (AC, DC i BLDC) produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez najlepszych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się wyjątkową solidnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są stosowane m.in. w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy sprzętu medycznego, a ze względu na możliwość ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 95%).

Firma Ultra Robotics oferuje także produkty Sesame Motor Corp, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Bodine Electric Company.

Siedziba:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]