Skrzynka telekomunikacyjna – czym się kierować?

Skrzynkę telekomunikacyjną zamówisz na https://www.telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne.

Skrzynki teletechniczne są niezbędne w każdym domu – regulują to akty normatywne. Na rynku dostaniemy wiele ich typów, których profil musi być dostosowany do zróżnicowanych warunków. W jaki sposób dzielimy skrzynki teletechniczne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – ergonomiczna i dostosowana do każdych warunków

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana z wytrzymałego metalu i być wyposażona w odpowiednie otwory, które pełnią funkcję wentylacyjną oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. Na rynku znajdziemy 2 zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na otwartej przestrzeni, która musi wytrzymać ingerencje osób trzecich oraz wysoką temperaturę. Kolejna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której zlokalizowane są istotne przewody – takie jak światłowody oraz niezbędne przyłącza urządzeń – routery, rozgałęźniki. Komponenty w środku skrzynki możemy zamontować na przykład na paski z rzepem lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – różne rozmiary

Ważnym elementem jest także ochrona przed ingerencją osób nieuprawnionych do wnętrza szafki. Specjalistyczne zamki świetnie spełniają swoją funkcję. Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne ze względu na dzieci. Nie zapominajmy też o zachowaniu ładu w środku szafki – w tym celu wykorzystuje się profesjonalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu szybko dopasujemy je do naszego mieszkania.

Siedziba:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]