Dekoracyjne okiennice wewnętrzne typu shutters

Kliknij tutaj, aby kupić okiennice ozdobne.

Planując wystrój wnętrza, na ogół nie poświęca się dużo uwagi ozdobie okien. W większości wypadków decyzja pada na szablonowe aranżacje, to znaczy zasłony oraz firany, które czasem łączone są z roletami. Niemniej jednak jest jeszcze jedno zyskujące sobie krąg zwolenników rozwiązanie – okiennice wewnętrznea więc shuttersy.

Shuttersy – nowość w polskich domach

Głównym atrybutem shuttersów (czy też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, iż poziome lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach dekoracyjnych poruszają się i można ustawiać je w dowolnej pozycji, w zależności od potrzeb lokatorów. Wykonuje się je z płyt MDF, z drewna, a także polichlorku winylu (PCV). Shuttersy montuje się w głównej mierze na oknach, jednakże równie dobrze sprawdzają się na drzwiach i w szafach. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w w Europie domach wykorzystuje się nadal dość rzadko, ale gros z nas z pewnością kina bądź ekranu telewizora, gdyż te okiennice są niezwykle popularne na obszarach z gorącym klimatem, a więc w Afryce Południowej oraz w Nowej Zelandii.

Czy warto zdecydować się okiennice ozdobne typu shutters?

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko rewelacyjnie wyglądają, ale mają również przydatne funkcje. Dzięki nim można w pasywny sposób regulować wykorzystanie energii słonecznej: latem uniemożliwiać nagrzewanie się wnętrz, a w zimne – utrzymać ciepłe powietrze na dłużej. Shuttersy pasują do rozmaitych stylów wnętrz i nie ma przeważnie trudności, żeby umieścić je na zdecydowanej większości okien. Produkuje i instaluje się je na zlecenie, co powoduje, że są bez wątpienia droższym rozwiązaniem aniżeli przykładowo rolety. Shuttersy jednakże przydają pomieszczeniom niesłychanie wytworny wygląd, dzięki czemu podnoszą wartość posesji. Trzeba również zaakcentować, że nachylenie lameli okiennic wewnętrznych typu shutters jest ustawiane bez wykorzystania żyłek, co właściciele psotliwych zwierzaków czy rodzice ciekawskich dzieci, które przerwać wiszące łańcuszki, uznają z pewnością za sporą zaletę.

Siedziba:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]