Etykiety i kapturki termokurczliwe – akcesoria do alkoholu

Chcesz kupić akcesoria do alkoholu? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Samodzielny wyrób napojów alkoholowych, kiedyś ogromnie popularny, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas nie tylko względy finansowe (nalewki przygotowane samodzielnie są dużo tańsze od tych ze sklepu), ale też możliwość wytworzenia trunków według własnych upodobań, skłonność do eksperymentowania i satysfakcja jaka płynie ze spożywania swoich alkoholi. Gros osób, które na własną rękę sporządzają domowe napoje, wybiera piwo, nalewki, wino bądź cydr, choć nie brak również amatorów domowego samogonu. Jednak bez względu na to, w których trunkach się specjalizujemy, powinniśmy posiadać właściwy sprzęt.

Jakie akcesoria do alkoholu są najprzydatniejsze?

Produkcja alkoholu w domu nie byłaby możliwa bez akcesoriów i naczyń do fermentacji – specjalnych balonów, korków, pojemników czy rurek. Ponadto, do każdego typu trunku wymagane są odmienne akcesoria – dla piwa są to między innymi chłodnice i kotły, natomiast w przypadku wina – prasa do owoców. Do rozlewu alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak korkownica lub kapslownica. Na tym jednak katalog potrzebnych akcesoriów się nie kończy, ponieważ butelki z napojami trzeba odpowiednio oznakować.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki oraz kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber bądź inne alkohole domowe jesteśmy w stanie sporządzić samemu. Znacznie przyzwoiciej będą się natomiast prezentować butelki z chroniącymi korek kapturkami oraz ozdobnymi etykietami na wódkę, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez lub bez wahania podarować bliskim w charakterze prezentu. Osobny wariant takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych alkoholi, ale również tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter przyjęcia.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]