Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Zobacz, gdzie kupić etykiety na wódkę weselną.

Obyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje znany jest od wieków i od samego jego źródła najczęściej wręczanym i, rzecz jasna, jednakowo ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Sporo osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na ślub, Sylwestra czy urodziny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety butelki – podziękuj znajomym i rodzinie

Na przyjęciach weselnych trunki nie tylko są postawione na stołach, ale także przyjęło się, że nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki prezent jest traktowany jako rodzaj wyrażenia wdzięczności za przyjazd na ślub. Jednak taka butelka z wódką może też przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety na wódkę, na których można dodać informację o podziękowanie za obecność, dacie i miejscu ślubu czy imionach nowożeńców. Etykiety weselne można kupić w różnorodnych barwach i wzorach, zatem bez trudu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji kupującego. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można zastosować nie tylko podczas ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź imprezie urodzinowej.

Etykiety na bimber – oznaczaj własne trunki

Etykietami z indywidualnym tekstem można ozdabiać butelki w domowej spiżarni. Jeśli samodzielnie produkujesz wina, soki bądź nalewki i dzielisz się nimi ze znajomymi albo rodziną nawet bez okazji, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne pospolitej butelki. Oprócz tego flaszki można też oznaczać używając różnokolorowych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]