Gdzie znaleźć oryginalne części do Renault?

Zobacz, gdzie zamówić oryginalne części Renault.

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci cenią różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 r. Polacy nabyli ponad pięć tysięcy modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Nabyłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w bogato wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, nadwozia, podwozia i silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu skarżą się posiadacze Clio. Analogiczne problemy mają osoby, które nabyły Renault Megane, chociaż w tym przypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]