Jak wykorzystać baniak na wino?

Jeśli chcesz kupić gąsior na wino, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Balon do wina to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – niecodzienny podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny prezent dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu, imienin lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to także perfekcyjna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal baniak na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki baniakom do wina bez problemu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]