Jesteś producentem żywności? Sprawdź ofertę hurtowni butelek szklanych i słoików

Szukasz hurtowni butelek szklanych? Koniecznie musisz odwiedzić https://bit.ly/3zTuh9G.

Wytwarzanie żywności jest branżą gospodarki, która dopóki będzie żyć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, iż większość rynku towarów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to jednocześnie branża, w której bardzo dobrze radzą sobie małe podmioty, o ile zachęcą klienta do swojego zdrowego, unikalnego albo pysznego produktu. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi być zabezpieczone tak, by towar dłużej zachował świeżość, a więc np. w butelki i słoiczki ze szkła. Zaletą takich opakowań jest to, iż są ekologiczne, dlatego że poddać je recyklingowi.

Słoiki oraz butelki w hurcie – czy to się opłaca?

Wiadomym jest, że oferty adresowane do klienta indywidualnego różnią się zauważalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niewielką manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo soki, pasty warzywne lub konfitury, będzie zużywać rocznie nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, ale ilości daleko wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie jest tym samym dla niego zarówno metodą zmniejszenia wydatków, bo zamawiając towar całymi paletami zwykle można spodziewać się znacznego rabatu od dystrybutora, ale również oszczędnością czasu transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na parę miesięcy. Cena hurtowego kupna opakowań ze szkła dostrzegalnie obniży się, gdy zamówimy je u lokalnego hurtownika słoików oraz butelek. Tym sposobem również otrzyma je dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu kupisz słoiki oraz butelki w paletach

Hurtownicy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i objętości butelki ze szkła (idealne do rozlewania wina, piwa lub soków) i słoiki. Dowożone są one do nabywcy na paletach przemysłowych zawierających – zależnie od kubatury opakowań – po 800, 1600, a nawet 3200 sztuk danego opakowania. Podmioty dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą również odebrać zamówiony towar bezpośrednio ze składu sprzedającego. Wraz z słoiczkami i butelkami hurtowo można dodatkowo zamówić większą ilość innych koniecznych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]