Najpopularniejsze akcesoria motocyklowe

Jeśli chcesz zamówić akcesoria motocyklowe, koniecznie sprawdź www.legato-motocykle.pl.

Jazda na motocyklu to czysta przyjemność. Są sposoby na to, aby przemieszczanie się jednośladem zapewniało o wiele więcej uciechy, a przy tym było wygodniejsze i bezpieczniejsze. Sprawią to odpowiednie akcesoria, w które kierowcy powinni wyposażyć swój motor. Wybór takich akcesoriów motocyklowych jest duży i znajdą się tu produkty, w których najistotniejsza jest funkcjonalność, jak i dodatki, które wpływają na wygląd maszyny. Omawiamy kilka najciekawszych i ogromnie praktycznych.

Akcesoria motocyklowe – deflektory przekierują nurt powietrza w górę

Im większą rozwijamy prędkość, tym większy i silniejszy nurt powietrza jest kierowany w stronę twarzy kierowcy. Łączy się to licznymi niewygodami. Mocny podmuch wiatru sprawia, że szybciej czujemy mróz. Rozpędzone powietrze potęguje także hałas otaczający motocyklistę oraz sprawia, iż na szybce kasku roztrzaskują się owady, co znacznie zawęża widoczność. Można jednak zapobiec takim sytuacjom montując deflektor, który przekieruje nurt powietrza w inną stroną.

Użyteczne akcesoria motocyklowe – uchwyt dla pasażera oraz crash pady

Praktyczny uchwyt dla pasażera

Kierowcy chętnie podwożący pasażerów muszą zatroszczyć się o ich komfort i bezpieczeństwo. W tym przypadku niezastąpiony jest dodatkowy uchwyt dla pasażera, który zapewni mu większą stabilność.

Tank pady i crash pady

Podróż motocyklem niestety nierozerwalnie związana jest z groźbą upadku. Ostrożny oraz spokojny styl prowadzenia jednośladu znacznie minimalizuje to niebezpieczeństwo, jakkolwiek nie niweluje go całkowicie. Poza zabezpieczeniem samego motocyklisty, należy zadbać także o osłonę pojazdu. Tutaj pomogą tank pady i crash pady, czyli małe elementy, montowane na różnych elementach motocykla (m.in. na zbiorniku paliwa bądź do przedniej i tylnej osi). Pochłaniają one sporą część energii podczas upadku, a przy tym chronią lakier przed potencjalnym porysowaniem.

Siedziba:
Legato Motocykle
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

Mob.: +48 697-948-899, +48 697-948-666
E-mail: [email protected]