Poznaj polskiego producenta jednorazowej odzieży ochronnej

Dalsze informacje o jednorazowej odzieży ochronnej.

Branża spożywcza musi zachowywać surowe standardy na każdym etapie produkcji. W związku z tym niezwykle istotne jest, by personel zakładów oraz fabryk produkujących żywność był zaopatrzony w wysokiej jakości strój ochronny, dopuszczoną do wykorzystywania w tym sektorze. Firmy mogą zamówić takie artykuły m.in. w Global Food Hygiene – krajowego dystrybutora i producenta odzieży roboczej.

Global Food Hygiene – co należy wiedzieć o tej spółce?

Marka Global Food Hygiene istnieje na polskim rynku od przeszło 5 lat, a osiągnięte tu sukcesy pozwoliły jej w 2020 r. zdobywać też rynki zagraniczne. Obecnie w asortyment spółki obejmuje części odzieży roboczej, takie jak maski jednorazowe, w tym również te osłaniające zarost, czepki i czapki, obuwie, rękawice jednorazowe i wielokrotnego użycia (z metalu) oraz kombinezony. Jednym z kluczowych wyrobów marki są foliowe fartuchy jednorazowe w rolce zaprojektowane samodzielnie przez zespół fachowców marki i produkowane za pomocą autorskiego wykrojnika. Już przeszło 800 odbiorców zaufało artykułom Global Food Hygiene. Produkcja również wygląda efektownie – halę produkcyjną opuszcza co miesiąc plus minus 700 tysięcy fartuchów.

Co charakteryzuje tego producenta odzieży ochronnej?

Warto podkreślić, że marka Global Food Hygiene wciąż wychodzi naprzeciw potrzebom swoich kontrahentów, nie tylko pod kątem zróżnicowania oferowanych przez nią elementów odzieży ochronnej. Firma stawia na permanentny rozwój, implementując innowacyjne rozwiązania, jak i rozwijając infrastrukturę spółki (m.in. modernizując hale produkcyjne i magazynowe), co przyniosło jej wiele prestiżowych wyróżnień. Kluczowym zamysłem Global Food Hygiene jest integracja części procedur i ścisła kooperacja między rozmaitymi oddziałami firmy, co docelowo ma przyczynić się do osiągnięcia maksimum szybkości w przygotowaniu zamówień tak, by trafiały one do nabywców w ciągu 24 godzin.

Siedziba:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]