Sklep jeździecki online – szeroka oferta akcesoriów dla koni

Więcej o akcesoriach jeździeckich na horse-trade.pl.

Internetowe sklepy z akcesoriami jeździeckimi przybierają na popularności, ponieważ oferują szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z prężnie działających sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty oferuje?

Akcesoria jeździeckie – internetowy sklep dla koni

Sklep dla koni online Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży w internecie, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiego asortymentu szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kurtki, kaski i toczki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, koszulki czy czapsy. W ofercie dostępne są też derki, siodła, ochraniacze, owijki, wodze, wędzidła, czapraki oraz wiele innych produktów przeznaczonych dla koni. Warto także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – wysokiej jakości grzebienie, szczotki, a także specjalne preparaty.

Internetowy sklep jeździecki – czy warto skorzystać z jego usług?

Sklep jeździecki Horse-Trade.pl dostarcza swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w ofercie również produkty specjalistyczne, które trudno jest dostać w stacjonarnych sklepach sportowych. Zwolennicy jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne elektrolity, pasze, suplementy i witaminy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy oraz odporność. W ofercie dostępne są również witaminy i minerały na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Siedziba:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]