Słoiki z kranikiem – metoda na estetyczne podanie napojów

Zobacz, gdzie kupić słoiki z kranikiem, wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź przygotowywanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i napojów. Dużą popularnością cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, które mają mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je zastosować? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoje mają znaczne objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on chętnie wykorzystywany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania lemoniad, kompotów, oranżad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego plusem jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]