Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Zamów profesjonalne drukarki 3D na http://bit.ly/2nyoPJe.

W ofercie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na urządzenia od najlepszych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: SLA, FDM oraz PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz urządzenia. Ocenia się, że korzystając z drukarek 3D i pozostałych produktów Stratasys można obniżyć wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny aż o 90 procent. Nadrzędne założenia pracy ekspertów firmy Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych usług i urządzeń, jak również wsparcie merytoryczne i techniczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Drugim uznanym producentem drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs produkuje niezwykle zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak m.in. SLS i SLA. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w prekursorskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest formą technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia Formlabs – znamionuje się bezproblemową obsługą i ergonomiczną budową. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Znacznie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, a także drobiazgowym odzwierciedleniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, dlatego można uzyskać identyczne makiety, co jest szczególnie pożądane w seryjnej, masowej produkcji.

MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot wytwarza wysokiej klasy profesjonalne drukarki 3D, działające wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie stosowane w najrozmaitszych branżach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany wydruk jest solidny i precyzyjny, a w toku procesu drukowania nie dochodzi do przemieszczenia się warstw oraz nie pojawiają się wypaczenia.

Siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]