wyprawy w góry, wyprawy górskie

Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Kochasz kop adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś czynnym globtroterem doceniającym świetnie przygotowane i bezpieczne wyprawy kierowane przez doświadczonych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych podróżników

Przygotowujemy wyprawy, których celem są łańcuchy górskie prawie wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do miłośników turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które lubią aktywny wypoczynek i dysponują pewnym doświadczeniem w podobnych wyprawach. Żeby uczestniczyć w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Organizowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy wariant to propozycja dla jednostek sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wyprawach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o szerokich umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Z jakiego powodu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Pozwalają jednocześnie zrealizować pragnienia oraz sprawdzić się w niecodziennych okolicznościach. Exploruj.pl korzysta z wykwalifikowanych przewodników oraz liderów znających na wskroś naturę górskiego obszaru, ale również chętnie dzielących się posiadaną wiedzą z partycypantami wyprawy. Potrafią oni też zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Andy oraz Himalaje.

Siedziba:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]