Jak nauczyć się modelowania w Blenderze? Zapisz się na kurs

Blender 3D kurs. Więcej szczegółów na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat rysunku nieustannie ewoluuje i coraz częściej artyści porzucają dotychczasowe metody na rzecz tworzenia swoich dzieł tylko cyfrowo. Dostępne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko swobodę wykonywania grafik 2D, ale też odwzorowania obiektów 3D. Rozpoczęcie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się obecnie ogromnymi kosztami – każdy może bowiem zainstalować program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który jednocześnie jest zupełnie bezpłatny.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem doświadczonego instruktora

Korzystanie z dowolnego oprogramowania można przyswoić sobie na własną rękę, jednak proces ten trwa wtedy dłużej i nierzadko bywa niezmiernie irytujący. Dlatego też partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści głównie tym, którzy niedawno odkryli program Blender 3D. Zaznajamianie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy nanoszenie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany obiekt będzie łatwiejsze, jeżeli będzie prowadzone pod okiem znającego oprogramowanie nauczyciela. Instruktor na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez uczestnika kursu doradzając, które elementy wymagają dopracowania i proponując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu najlepiej, by przebiegał on w małych grupach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów a także pasjonatów animacji

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś zdolnością poszukiwaną i cenioną szczególnie w świecie projektowania, gier komputerowych i filmu. Poznanie programu Blender 3D rozszerza zatem przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu można stworzyć wstępne zaawansowane dzieła, które później można bez obaw uwzględnić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży gier komputerowych i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników takich warsztatów to po prostu hobbyści i artyści, którzy chcą poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności lub znaleźć nowe formy wyrażania siebie.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]