Kto skorzysta na uczestnictwie w kursie rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych Kraków - zobacz korzystną ofertę.

Kochasz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na studia na wymarzonej uczelni w Polsce lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę oraz najlepsze rezultaty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla entuzjastów, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak grafika lub malarstwo. Z tego typu kursów korzystają również osoby zainteresowane architekturą wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Znakomitą propozycją na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy odkryje warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]