Kurs digital painting – opanuj techniki malarstwa cyfrowego

Skieruj się tu po więcej szczegółów o digital painting kurs.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która współcześnie zdobywa coraz na popularności i jest szeroko używana między innymi w filmie, reklamie i grach komputerowych. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci edytować grafikę w Photoshopie, jak również tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting to niewielkie grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich toku uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak posługiwać się warstwami i maskami, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, wykonują korekty i pomagają uczniom tworzyć przykuwające wzrok rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych zawodowców

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z grami komputerowymi, animacją, filmem i reklamą.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]