kurs digital painting online

Kurs Photoshop online – szukaj ofert umożliwiających kontakt z instruktorem

Photoshop to program, który od końca XX w. jest podstawowym narzędziem używanym przez osoby trudniące się obróbką fotografii oraz samych fotografików. Z biegiem lat z powodu swojej uniwersalności, a zwłaszcza opcji dodawania do niego setek przydatnych pędzli rastrowych odtwarzających efekty, jakie dają autentyczne farby, oprogramowanie to zaczęli używać również ilustratorzy i graficy. Dzisiaj twórcy animacji czy gier używają Photoshopa do planowania wyglądu postaci czy przygotowania teł w swoich produkcjach. Nic wobec tego dziwnego, iż osoby, które chcą nauczyć się digital paintingu, zazwyczaj w pierwszej kolejności pragną znaleźć kompleksowy kurs Photoshopa.

Kurs Photoshop – online czy w szkole rysunku?

Program Adobe Photoshop jest niesłychanie popularny, z tej przyczyny codziennie tworzone są setki godzin filmów pokazujących jego funkcje, jak również demonstrujących wykorzystanie coraz to nowszych pędzli, o które można go uzupełnić. Niektóre takie poradniki bez problemu znajdziesz na bezpłatnych serwisach video, lecz z takich pobieżnych kursów ciężko przyswoić sobie dobrze Photoshop. Polecanym wyjściem jest zapisanie się na kurs prowadzony przez biegłego dydaktyka, w trakcie którego zaznajomisz się nie tylko z podstawowymi narzędziami oprogramowania, ale także dowiesz się jak je kreatywnie wykorzystywać. Takie lekcje dostępne są z reguły w szkołach malarstwa i rysunku, jednakże jeśli z jakiejś przyczyny w nich partycypować, możesz nabyć dostęp do kursów digital paintingu przez internet i nauczyć się technik malarstwa cyfrowego bez wychodzenia z domu!

Cechy najlepszych kursów digital paintingu online

Decydując się na kurs online Photoshopa trzeba szukać tutoriali, które nie zostawiają ucznia samego ze sztampowym poradnikiem pokazującym w etapach jak narysować jakiś rodzaj obrazu. Program Photoshop bywa na początku dla niektórych użytkowników niezmiernie trudny i nieraz potrzebny jest osobisty kontakt z instruktorem, który pokaże właściwy kierunek czy wyjaśni, czemu nie uzyskaliśmy jakiegoś rezultatu. Warto więc postawić na taki kurs Photoshopa online, który w zakresie zakupionego pakietu daje możliwość skontaktowania się z twórcą tutorialu, co sprawi, iż każda wątpliwość zostanie sumiennie objaśniona. Dobrze też poszukać kursu online, na końcu którego sporządzona przez użytkownika praca zostanie starannie oceniona przez prowadzącego szkolenie. Konstruktywna korekta obrazu wykonana przez biegłego dydaktyka uczy obiektywnej oceny osobistej twórczości i umożliwia samodzielną diagnozę artystycznych braków w warsztacie.

Siedziba:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]