Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Nigdy wcześniej nie widziałeś tak korzystnej oferty kursu rysunku architektonicznego Kraków!

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa sporo elementów – w głównej mierze fakt, że są to niesłychanie interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. Aby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się wiedzą odnośnie najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Lekcje trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom niezbędną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko nauka rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale również wskazówki zawodowców, które pomogą przyszykować się należycie do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi lub za granicą). Uczniowie mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim uczniom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezastąpiona na egzaminie i w toku studiów.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]