Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo

Więcej na temat Flobo na https://flobo.io.

Prowadzący własne firmy nieprzerwanie szukają rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a przy tym ograniczyć czas poświęcony na obsługę pomniejszych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również automatyzuje windykację zaległych należności.

Jak działa Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a potem śledzi czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich ma przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko ogromnych firm, ale także i tych małych, które w ciągu miesiąca obsługują zaledwie sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, niesłychanie przydatną dla tych właścicieli firm, którzy regularnie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla domów wypoczynkowych, podmiotów usługowych oraz biur podróży

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to użyteczna usługa dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, zatem znakomicie zda egzamin w uczelniach językowych bądź prywatnych, a więc tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się też hostelom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]