Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Kliknij tu, żeby zlecić catering na imprezy.

Lato obfituje w niezmiernie popularne ostatnio pikniki firmowe i wydarzenia na świeżym powietrzu, ale w gruncie rzeczy co rusz w rozmaitych miejscowościach w Polsce organizowane są bankiety, benefisy czy sympozja. Takie imprezy muszą mieć odpowiednią oprawę, której obligatoryjnym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i smaczny catering. Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – jakość oprawy wydarzenia jest ważna

Zamówiłeś salę na imprezę albo zdecydowałeś się już na lokalizację, w którym wyprawisz piknik? Świetnie! Teraz musisz zadbać o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia przepysznych ciepłych posiłków, trunków oraz przekąsek. Miej na uwadze, że w czasie istotnych gal w złym tonie jest postawić stoliki z cateringiem gdzieś na uboczu i spodziewać się, iż goście obsłużą się na własną rękę. Liczy się cała oprawa – przemyślany układ stolików, gustowne ozdoby, a także prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Goście imprezy niewątpliwie docenią dodatkowo, jeśli dania będą ułożone na talerzu jak w topowych restauracjach, a potrawy będą serwować im profesjonalni kelnerzy.

Popis live cooking i nie tylko – atuty cateringu na imprezę

Plusem zlecenia usługi cateringu na imprezę jest niezaprzeczalnie to, iż zatrudniona do pomocy ekipa nie tylko przyrządzi przepyszne menu, ale także kompleksowo zadba o całą jego oprawę. Potrawy zostaną przywiezione w umówione miejsce, załoga firmy cateringowej ustawi i nakryje stoliki, a później doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać uczestników w trakcie wydarzenia. Na życzenie klienta, jeżeli pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą wzbogacić imprezę demonstracją live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju okazją, aby przyjrzeć się na żywo jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Trzeba wybrać firmę cateringową, która działa na rynku od wielu lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnego typu imprez, zarówno tych kameralnych, jak i takich na setki uczestników. W trakcie ustalania szczegółów zamówienia podpowie ona, które potrawy, przekąski i napoje perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]