Catering weselny – ważny element udanego przyjęcia ślubnego

Jeśli chcesz zlecić organizację przyjęć weselnych w Krakowie, wejdź na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Przyjęcia okolicznościowe, które są z reguły ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak wesela, chrzty czy komunie, od dawna przestały być urządzane w domu wyłącznie dla bliskich krewnych i znajomych. Obecnie są to przyjęcia, na których pojawia się nieraz ponad stu gości. Oczywiste jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę ułożyć menu, a potem przygotować oraz podać posiłki uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy świętowanie ma trwać parę godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też można zauważyć duże zapotrzebowanie na catering weselny.

Czemu opłaca się zamówić catering weselny?

Organizowanie zabawy weselnej to silny stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na sporządzanie listy gości, dobór wystroju sali, przygotowanie zaproszeń i poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również potrzeba dostarczenia stosownej ilości trunków oraz przekąsek podawanych podczas imprezy, a co kluczowe – przyrządzanie ciepłego obiadu, który oczaruje zaproszonych gości i zgromadzi ich wszystkich przy wspólnym stole. na przyjęciu weselnym powinien mieć perfekcyjną oprawę. Zaproszeni wszak liczą na to, że stoliki będą wspaniale przystrojone i prawidłowo nakryte, potrawy będą smaczne i widowiskowo skomponowane na talerzach, jak również że obsługa profesjonalnie będzie podawać biesiadnikom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji mogą zagwarantować jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych szefów kuchni, kelnerów oraz managerów, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych odbywających się pod gołym niebem.

Menu przyjęcia weselnego skomponujesz z katalogu firmy cateringowej

Przyjęcia weselne kierują się własnymi zasadami, tak w przedmiocie aktywności dla uczestników, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe najczęściej posiadają ułożone uprzednio menu oferowanych dań głównych, napojów i deserów odpowiadających charakterowi wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy ewentualnie pozyskać tę informację nawiązując kontakt z jej reprezentantem. Klient ma więc możliwość samodzielnie przygotować menu z proponowanych dań. Należy jednakże zaakcentować, że firmy cateringowe są również otwarte na nowe sugestie i nierzadko na życzenie zamawiającego zgadzają się przyrządzić indywidualne kompozycje potraw.

Siedziba:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]