Gdzie zorganizować przyjęcie okolicznościowe – wybieramy salę

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą przyjęć okolicznościowych? Nie zwlekaj! Zajrzyj na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś wspomina o planowaniu dużej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub z weselem. Tymczasem ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zjeżdża się dziesiątki bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to też chrzty, „18-tki” oraz komunie. Jeśli spis zaproszonych gości jest bardzo długi, najczęściej nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz przygotować przekąsek dla uczestników we własnym domu. Wtedy najlepszym wyjściem jest wynajęcie odpowiedniego lokalu.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – warto skorzystać z oferty firmy cateringowej

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z odmiennymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak m.in. osiemnastka albo imieniny, w której będą brać udział głównie dorośli, zaproszonym wypada zagwarantować nie tylko miejsce, gdzie zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast przyjęcia, w których sporą grupę gości mogą stanowić najmłodsi, m.in. komunie lub chrzty, dobrze jest urządzać w miejscu, które poza wynajęciem sali w środku obiektu oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się zbyt szybko świętowaniem i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Potrawy serwowane zaproszonym też trzeba dobrać do charakteru przyjęcia. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem sięgnąć po pomoc firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o dobre potrawy, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – zabawy okolicznościowe w królewskich salach i w ogrodzie

Zamówienie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, nie jest wielką trudne, ale niewiele ofert może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, położonym w podkrakowskich Balicach. Od dekad w nieomal dworskim duchu odbywają się tu przyjęcia komunijne, chrzciny oraz – rzecz jasna – wesela, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można podjąć łącznie do 130 osób. A jeśli impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści aż 300 gości. Co istotne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa gwarantuje kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozstawienia i dekoracji stolików, przez przyrządzenia dań, aż po profesjonalną załogę kelnerów i kucharzy.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]