Organizacja hucznej imprezy – jak wybrać salę na 18 urodziny?

Lokal na urodziny - sprawdź pełną ofertę.

Często w przypadku imienin, różnych rocznic bądź urodzin nie urządzamy żadnych imprez z rodziną i przyjaciółmi, uważając, iż nie jest to potrzebne. Jednakże są takie momenty przełomowe życia, których huczne świętowanie jest praktycznie obowiązkowe, a jednym z nich jest bezsprzecznie osiągnięcie pełnoletności, innymi słowy – “osiemnastka”.

Zaplanować przyjęcie w mieszkaniu czy znaleźć lokal na 18 urodziny?

Wraz z ukończeniem 18 lat następuje dużo zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem nabywać i pić alkohol, głosować w wyborach, może pełnić funkcje w organach publicznych i państwowych oraz zaczyna rozliczać się z fiskusem. Lecz zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak odpowiedzialnych kwestiach – dla młodzieży najistotniejsza jest sposobność urządzenia pamiętnej imprezy z przyjaciółmi. Można znów wyprawić “domówkę”, ale czy zabawa w domu będzie się sporo odróżniać od innych? Naturalnie, że nie będzie. Zatem lepszą drogą jest zamówienie lokalu na 18 urodziny. Częstokroć grupa znajomych decyduje się urządzić wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga wynajęcia dość przestronnej sali, ale jednocześnie umożliwia ograniczyć jednostkowe wydatki. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na lokalach oferujących sporą salę taneczną (z trudem bowiem można wyobrazić sobie urodziny bez tańca), jak również na lokalach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który dostarczy smaczne dania imprezowe. Chciałbyś się bawić na świeżym powietrzu? Wynajmij salę urodzinową z dostępem do ogrodu – w ciepłe miesiące można postawić w nim przestronny namiot i zorganizować zabawę z grillem.

O czym jeszcze należy pamiętać, kiedy organizujesz osiemnastkę?

Każdy wie, że osiemnastka to impreza, na której młodzi dorośli nie stronią od napojów wyskokowych. Rekomendujemy w związku z tym obligatoryjnie zatroszczyć się o to, żeby osoby niepełnoletnie, a takich może nie brakować wśród zaproszonych, nie miały dostępu do drinków z alkoholem.

Właściwy wygląd sali również jest ogromnie ważny, aby uczestnicy całkiem zanurzyli się w klimacie imprezy. Trzeba zatem zdecydować się na salę na urodziny, która zadba o udekorowanie ścian zgodnie z wytycznych solenizanta, jak również dobrze rozstawi stoły z napojami oraz przekąskami.

Jeżeli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” perfekcyjnie sprawdzi się menu koktajlowe, bazujące na niedużych przekąskach “na raz”, które łatwo skonsumować bez konieczności siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dostroi przekąski nie tylko do charakteru zabawy, ale także do finansów oraz budżetu klienta.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]