Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Pragniesz poznać więcej informacji o organizacji imprez firmowych w Krakowie? Skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne bądź grille dla pracowników i ich bliskich, celem których uformowanie silnych więzi między zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, m.in. po to, by świętować osiągnięte wyniki, a także przeróżne konferencje, gale dla partnerów biznesowych czy szkolenia. Takie imprezy muszą być dobrze przygotowane, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Gdzie zorganizować galę firmową?

Gdy nie mamy w firmie przystosowanych wnętrz, w których można zorganizować bankiet, warto rozejrzeć się za ofertami wynajęcia sal, które zmieszczą wszystkich podejmowanych uczestników wydarzenia. Ważne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoim wystrojem do charakteru planowanego wydarzenia. Ekskluzywne bankiety dla wspólników marki, w trakcie których fetowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie powinny odbyć się w zwykłym lokalu. Należy przy takich okazjach wyprawić imprezę w klimatycznym miejscu, które ostatecznie podkreśli doniosłość uroczystości. Z kolei jeżeli na event poproszeni będą goście nie zamieszkujący w bliskim sąsiedztwie sali należy postawić na lokal, zlokalizowany w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której bez problemu można dotrzeć w kilkanaście minut.

Wynająłeś lokal na imprezę? – pamiętaj o zapewnieniu cateringu

Organizując event firmowy nie wolno przeoczyć tak ważkiego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz ciepłych napojów i posiłków. Zalecanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku sumienne firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie w wyznaczoną lokalizację wybornych potraw dla obecnych, ale też doradzi jakie potrawy wybrać do menu i zajmie się nakryciem stolików. W trakcie prestiżowych gal wskazane jest także zapewnienie gościom nieskazitelnej obsługi. Wypada zatem korzystać z pomocy firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy do stołu, a także doświadczonych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, ale i perfekcyjnie wyglądające na talerzu dania.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]