Parking przy lotnisku w Balicach – zalety i jego oferta

Uzyskaj więcej informacji o Balice parking.

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego auta, ale to generuje problem: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Twoje auto pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, np. w podkrakowskich Balicach, powstały całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy zostawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]