Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

Pozycjonowanie stron www Kraków - skieruj się tu po dalsze informacje o tej usłudze.

Ogólna dostępność internetu oraz komfort użycia go w celu wyszperania potrzebnych usług i towarów doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo chce aktualnie być zauważonym w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony firmowej nie oznacza, że klienci do nas trafią – najważniejsza jest przecież obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Wiele mniejszych przedsiębiorstw, które świadczą usługi jedynie w określonym województwie czy też nawet w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie bądź w Białymstoku, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla drobnych przedsiębiorstw

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług lub sklepów stosują najczęściej frazy lokalne, czyli obejmujących nazwę jakiegoś miasta, przykładowo “sklep z oponami kraków”, “restauracja indyjska kraków” lub “wizażystka kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych firm na zademonstrowanie swojej oferty docelowym klientom, przebywającym w konkretnym mieście. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, iż strategia SEO zorientowana jest na podniesienie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, np. poprzez stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy treści, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF czy zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży pozycjonowania, optymalizacji oraz projektowania stron internetowych od blisko 15 lat. Przez ten czas na wskroś rozeznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron i tym sposobem dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy wszechstronne działania SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, poprawę contentu, a także pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a klient może kontrolować codziennie rezultaty pozycjonowania korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]