Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Odwiedź http://bit.ly/2MDseSJ. Skorzystaj z pomocy specjalistów z biura projektów Kraków.

Biuro architektoniczne oferuje zróżnicowany wachlarz usług – realizuje fantazje osób, które chcą osiedlić się w praktycznym i wygodnym domu, ale też adresuje ofertę do firm oraz instytucji publicznych. Architekt może opracować pełny projekt budynku, a następnie aktywnie kontrolować przebieg robót, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odnowę domu lub wystąpić z propozycją aranżacji już gotowych rezydencji.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro projektów?

Interesują Cię innowacyjne, ciekawe projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom odróżniał się spośród wielu domków w okolicy? Potrzebujesz projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie przytulny, a równocześnie praktyczny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany zgodne z współczesnymi nurtami w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektów – co pomogliśmy zrealizować

W naszym portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i aranżacji mieszkań i domków jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. żłobki, obiekty rekreacyjne, kawiarnie i apartamenty pod wynajem. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu, jak również indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro architektoniczne może również przygotować plan pojemnych i funkcjonalnych szaf wnękowych, które pozwolą na najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Siedziba:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]