Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Szukasz korzystnej oferty sali weselnej w Krakowie i okolicach? Nie wahaj się! Kliknij tu.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to dzień, o którym rodzina nowożeńców oraz zaproszeni goście będę pamiętać przez kilka miesięcy, a często nawet lat. Jeśli młoda para zechce urządzać przyjęcie dla dużej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nią się pojawi, jest wybór odpowiedniej sali na wesele, w której goście spędzą ten niepowtarzalny wieczór w wygodnych warunkach.

Dom weselny – wybierz wszechstronną obsługę

Wybierając lokal na wesele para młoda powinna uwzględnić kilka istotnych okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić liczbę zaproszonych gości, aby uzyskać pewność, iż w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest też, żeby mieli możliwość zatańczenia. Prócz tego nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca ślubu znajduje się dom weselny i czy przedostanie się do niego będzie bezproblemowe. Jeżeli na uroczystość zaproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innym mieście, powinno się poszukiwać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się bogata baza hotelowa. Kolejnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, czyli przystrojenie sali, załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej i przygotowanie menu. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują asystę w obszarze całościowej organizacji zabawy weselnej.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – dom weselny na 130 gości

Narzeczeni z południa Polski, zwłaszcza z Krakowa i okolic, mogą zorganizować zabawę weselną w niezmiernie malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach przyjęcia weselne odbywają się od setek lat, a każde z nich zyskuje królewską oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć około 130 gości. Imprezę można urządzić też w plenerze przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez trudu aż 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego jest to, iż położony jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Dojazd gości po ceremonii do Pałacu nie trwa zatem dłużej niż nieco ponad pół godziny.

Siedziba:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]