Serwis okien – powierz go specjalistom

Zamów serwis okna.

Cyklicznie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona profesjonalny serwisant? Kiedy warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są podatne na wszelkiego typu uszkodzenia i wypaczenia. Na stan uszczelek oraz okien źle działają także czynniki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane działania można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy wezwać serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien wykona także wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Zawodowiec zadba także o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]