Wymiana baterii i szybki w iPhone – kto wykona taką usługę?

Zamów wymianę szybki iPhone w Warszawie na serwisproduktowapple.pl.

Tablety, komputery i smartfony są dzisiaj niezbędnym elementem naszego życia zawodowego, jak i prywatnego, z tej przyczyny kupując te akcesoria zwykle staramy się wybrać te najbardziej niezawodne. Taką opinią szczycą się od wielu lat urządzenia firmy Apple, które mimo dość znacznej ceny w porównaniu do produktów pozostałych marek, każdego roku zdobywają sobie miliony kolejnych klientów. Jednakże nawet telefon najwyższej jakości może uleć uszkodzeniu lub przestać poprawnie działać w rezultacie intensywnego użytkowania. Ale nie świadczy to o tym, iż od razu trzeba wymienić go na nowy – wystarczy wszak oddać go do serwisu Apple.

Wymiana baterii i szybki – co można zlecić Serwisowi Apple Warszawa

Ci, którzy używali produktów Apple przekonali się, iż sprzęt ten działają płynnie bardzo długo, ale nawet one nie są odporne na uszkodzenia, które wynikają z ich nieuważnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa regularnie dostaje zlecenia na wymianę baterii, która z czasem nie trzyma pojemności, wymianę szybki przedniej i tylnej, rozbitych na skutek silnego uderzenia w urządzenie czy wymianę pozostałych małych części jak niedziałający przycisk głośności bądź popsuty układ U2. Nasi fachowcy pomogą też w przypadku potrzeby odzyskania z telefonu utraconych danych czy jego zalania.

Naprawy pogwarancyjne smartfonów w serwisach iPhone – gdzie będzie taniej?

Dopóki iPhone posiada ważną gwarancję większość napraw bez przeszkód zrealizujemy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Kłopoty zaczynają się po wygaśnięciu gwarancji, jako że naprawa nawet błahych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować wysokie wydatki, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Całe szczęście na terenie całej Polski, przede wszystkim w sporych miejscowościach jak Warszawa, pracują serwisy Apple realizujące naprawy pogwarancyjne, w których fachowcy z kilkunastoletnią praktyką nawet w godzinę są w stanie przeprowadzić naprawę smartfonów tej firmy starszej i nowszej generacji, zakupionych w okresie ostatnich dziesięciu lat, a więc:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus i 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS MAX, XR i XS;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max
– iPhone SE 2020.

Jeśli w mieście twojego zamieszkania brak serwisu serwisu Apple i nie możesz przynieść telefonu do punktu osobiście, poszukaj usługodawców, którzy podejmują się serwisu iPhone’ów przesłanych za pośrednictwem kuriera. Takim punktem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Siedziba:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555