parking lotnisko balice kraków

Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Szybkość, komfort oraz sposobność przybycia także w najbardziej oddalone miejsca świata – to główne atuty lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu transport zdobył duże uznanie. Wyjazd, którego elementem jest lot, wiąże się jednak z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest z całą pewnością konieczność dojechania do portu lotniczego – a multum podróżnych w tym celu musi przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak daleką trasę najdogodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne zagadnienia połączone z dotarciem na lotnisko prywatnym autem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Parking w Balicach – odpoczywaj spokojnie, twoje auto jest w dobrych rękach

Podróżujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą śmiało przygotować swoją podróż tak, aby do lotniska dotrzeć swoim samochodem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu położonego obok samego lotniska. W czasie podróży nie muszą na pewno martwić się o swój pojazd, bo parking zapewnia jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa naszych 4 kółek pilnować będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, dlatego nie trzeba martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Parking jest prócz tego w całości utwardzony, co jest nadzwyczaj przydatne w czasie opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na pomoc jego pracowników

Decydując się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy spodziewać się też wielu ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Dodatkowo kierowcy mogą liczyć na asystę pracowników parkingu w nagłych sytuacjach, jak np. ujście powietrza w oponach czy też rozładowanie akumulatora.

Siedziba:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]