Zalety sklepów WooCommerce

Jeżeli ciekawi Cię korzystna oferta tworzenia sklepu WooCommerce, zajrzyj na wpmagus.pl.

Prowadzisz firmę i planujesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, ale także jeżeli nie masz w ogóle strony www i startujesz od podstaw, sklep WooCommerce jest znakomitym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – prosta personalizacja sklepu

Ze względu na to, jak dużym powodzeniem mogą pochwalić się strony projektowane w oparciu o WordPress, łatwo wywnioskować, iż ekspresowo pojawiła się wtyczka pozwalająca na uruchomienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, ma wiele atutów. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się w prosty sposób spersonalizować z zastosowaniem darmowych lub płatnych motywów, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod przeróżne wyszukiwarki, co powoduje, że jest większa szansa na pozyskanie pozycji w Top10 w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć szerszemu kręgowi klientów. Dzięki wdrożeniu dedykowanych wtyczek podnosi się też funkcjonalność sklepu. W prosty sposób można w nim uruchomić bramki płatności i udostępnić użytkownikom zlecenie przelewów za towary między innymi przez PayU.pl albo DotPay.pl. WooCommerce daje także możliwość analizy danych sprzedaży (opracowanie rozmaitego typu statystyk) oraz podpięcia z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – wyłącznie konieczne wtyczki

Tworzenie sklepu WooCommerce zalecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale też zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, użycie jedynie potrzebnych, przetestowanych wtyczek i jego bezpieczeństwo. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci zbudują także blog, na którym szybko można informować klientów o nowych produktach oraz akcjach promocyjnych albo zamieszczać recenzje i rozmaite porady odnośnie oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]