Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

Kup maseczkę wielokrotnego użytku.

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na cały glob, kompletnie przeistoczyła nasze relacje społeczne oraz życie. Zasady dystansu społecznego nakładają nieodzowność używania różnych środków, których rolą jest chronić nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do sklepu czy biura, gdzie najczęściej przebywamy w większej grupie ludzi, musimy dla bezpieczeństwa nosić na nosie i ustach maseczkę ochronną. Co natomiast uczynić, jeśli ciężko nam się oddycha w zwykłej maseczce z materiału?

Maseczka z przyłbicą – wytrzymała oraz komfortowa

Ci, którzy sądzą, że bawełniane maski ochronne są niewygodne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich noszenia, powinny sprawić sobie ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield marki Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed zarażeniem wirusem tak samo jak maseczka chirurgiczna, a więc przykrywa usta i nos, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej kluczowymi atutami są solidność, komfort oraz nieznaczna waga, która nie przekracza 7-10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wytworzona jest z tworzyw, za sprawą których może być stosowana kilkadziesiąt razy. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po kolejnym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą całość można także wyprać ręcznie (aż trzydzieści razy!) za pomocą mydła.

Kto powinien korzystać z wielorazowej mini przyłbicy?

Przyłbicę ochronną poleca się używać każdemu, kto troszczy się o bezpieczeństwo, ale i wygodę. Osoby w podeszłym wieku, mające trudności z oddychaniem, starsze oraz sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też zalecana wszystkim, którzy mają obowiązek zakładać maseczki ochronne w czasie pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie krępuje ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie przez wiele godzin nie jest uciążliwe. Młodsi użytkownicy z całą pewnością uznają za plus także to, że działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy w smartfonach.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]