W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Psychoterapia UK - tutaj poznasz specjalistę, który Ci pomoże.

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy chętnie poczęli wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Aktualnie przez Brexit zjawisko emigracyjne wyhamowało, jednak ciągle nie brak osób skorych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii stwarza mnóstwo utrapień, z którymi ciężko jest się uporać bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego udać?

Przebywanie na emigracji oraz mające z tym związek odseparowanie od rodziny, jak również zatrudnienie w obcym kraju, mogą rodzić wiele komplikacji, którym niezwykle trudno jest sprostać. Separacja z bliskimi nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Ponadto w wielu wypadkach pojawiają się także kłopoty z nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami czy w ogóle z dostaniem etatu. Brak znajomości języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od kolegów z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Odruchy te naprawdę ciężko jest poskromić samodzielnie. W związku z tym nie należy obawiać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda taka rozmowa?

Rozmowy ze specjalistą odbywają się w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas wizyty zostaną przekazane kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , z której zwolnić może tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy skrywać swoich problemów i słabości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, jak uporać się ze stresem, jak również pomaga identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta przeprowadzana jest po polsku, co sprawia, że przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie powinna się wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama właściwie pojmie to, co powie do niej psycholog.

Siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339