Zastosowanie urządzeń do fali uderzeniowej

Więcej informacji o fala uderzeniowa aparat uzyskasz tutaj.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca leczyć schorzenia różnego rodzaju. Kiedy jest stosowana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie używana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie używana w ortopedii, medycynie sportowej, rehabilitacji, kosmetologii oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i charakteryzuje się wysoką skutecznością w walce z różnorodnymi dolegliwościami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej nadzwyczaj precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia daje nadzwyczaj dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej działają m.in. w terapii schorzeń powiązanych z narządami ruchu, takich jak ostroga piętowa, tzw. łokieć tenisisty, bóle kręgosłupa czy bóle nadgarstka. Aparat do fali uderzeniowej może być wykorzystywany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów i rehabilitantów.

Aparat do fali uderzeniowej – 80% skuteczności

Dostępne na rynku urządzenia stosujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 odrębne kanały oraz aplikatory, co pozwala na przeprowadzenie leczenia u dwóch pacjentów równocześnie. Współczesny sprzęt wysyła falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na zmniejszenie sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Siedziba:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]