Nowoczesny stół drewniany – nie zapomnij o nim podczas urządzania kuchni

Więcej o stołach rozkładanych nowoczesnych na https://stfurniture.com/produkty/meble/stoly/.

Czy umieszczony w jadalni, w kuchni lub w przeznaczonej dla niego powierzchni loftu, stół zawsze będzie stanowił najistotniejszy mebel w domu. Zatem kupując stół należy postawić nie tylko na jego interesujący design, ale też jego jakość.

Plusy posiadania stołu w domu

W pokoju dziennym spędzamy najwięcej wolnego czasu i tam też zazwyczaj odpoczywamy, aczkolwiek to stół jest prawdziwym centralnym punktem mieszkania. Godziny spędzone na wspólnym spożywaniu obiadów i kolacji z najbliższymi najmocniej wpływają na utrwalenie więzi przyjacielskich oraz rodzinnych. Stół zbliża, bo umożliwia bezpośredni kontakt dużej ilości ludzi na niedużej przestrzeni, co w konsekwencji rozbudza pragnienie rozmowy między ludźmi. Wskazane jest urządzać mieszkanie tak, żeby wydzielić w nim przestrzeń na położenie stołu z dala m.in. od rozpraszającego uwagę telewizora. W ten sposób nie tylko codzienne posiłki, ale też spotkania urodzinowe czy bożonarodzeniowe pozwolą uczestnikom skoncentrować się na tym co w owej chwili jest istotne, czyli kontakcie z bliskimi i z przyjaciółmi. Wiele badań udowadnia dodatkowo, że posiłek przy stole pomaga rozwinąć właściwe nawyki żywieniowe również u najmłodszych dzieci. Przy stole jemy posiłki wolniej oraz bez odczuwania stresu, na co znaczny wpływ ma, rzecz jasna, wykonywanie tej czynności z bliskimi.

Nowoczesnego stołu do jadalni nie zamówisz w meblowych sieciówkach

Stół do jadalni lub kuchni powinien być wytrzymały. Będzie bowiem codziennie wykorzystywany, częstokroć nie tylko celem spożycia posiłku, ale również jako miejsce wykonania jakichś prac, do których potrzeba większej równej powierzchni, odrabiania lekcji czy nawet rozrywki, np. gry w karty lub w planszówki i układania konstrukcji z klocków z pociechami. Współczesne designerskie stoły z litego drewna od najlepszych projektantów charakteryzują się oryginalnym designem, naturalnością surowców użytych do ich wyrobu (m.in. drewno orzechowe czy dębowe), jak również nadzwyczajną trwałością, których na próżno szukać w ofercie meblowych sieciówek. Twórcy nowoczesnych stołów mają w swojej ofercie także stoły rozkładane, przydatne w razie sporadycznych spotkań w dużej grupie rodzinnym. Zamawiając nowoczesny stół możemy być pewni, że kupujemy mebel, który przetrzyma lata. Mamy jednocześnie swoboda personalizacji mebla, i co za tym idzie dokładniejszego dostosowania go do dowolnego stylu, w jakim chcemy urządzać pomieszczenie.

Siedziba:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]