Oświetlenie do autobusów i pojazdów specjalnych – kto je produkuje?

Pod tym linkiem zapoznasz się z ofertą producenta oświetlenia dla automotive i mobility.

Oświetlenie samochodowe to bardzo istotny element bezpiecznej podróży pojazdem. Niepoprawne ustawienie świateł albo zlekceważenie konieczności wymiany uszkodzonego oświetlenia może w efekcie doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze, co częstokroć kończący się wypadkiem. Stosowanie wysokiej jakości niezawodnego oświetlenia jest ważne w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa dzień w dzień bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy podróżnych. Jednym z rodzimych dostawców wszechstronnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

Polski producent oświetlenia dla automotive i mobility – nie tylko lampy boczne, tylne i przednie

W praktyce w portfolio OE Industry znajdziemy dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Prócz lamp przednich, tylnych oraz bocznych do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, OE Industry produkuje także LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w ciężkich warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie zbliżonej do światła dziennego najaśnice, naświetlacze oraz maszty oświetleniowe, które stosowane są między innymi przez kierowców pojazdów agro, specjalnych czy off-road. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej albo służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też używane przez niektóre służby światła białe i niebieskie. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał również o lampach wewnętrznych (w tym o poręcznych lampkach do czytania), które zdecydowanie podnoszą jakość życia zawodowych kierowców spędzających wiele dni w trasie. A to jedynie ułamek oferty spółki OE Industry.

OE Industry wcieli w życie każdą wizję klienta

Kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta jest czymś więcej niż typowym producentem oświetlenia do autobusów. To doświadczona grupa ekspertów gotowa wcielić w życie wizję zamawiającego, opracowując wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego projektu na papierze, poprzez wydruk 3D prototypu, aż po jego certyfikację. Co ważne, spółka oferuje również wsparcie posprzedażowe. Za sprawą budowania doświadczonej kadry ekspertów, silnej presji na wieloaspektowe testowanie najnowszych produktów oraz drobiazgowych analiz potrzeb swoich klientów, OE Industry stało się światowym liderem w sektorze oświetlenia dla automotive i mobility.

Siedziba:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]